تبلیغ دهنده

ارزان و موثر تبلیغ کنید

تبلیغاتی مدرن و مناسب برای هر گونه کسب و کار نوپا، کوچک و بزرگ درتمامی شهرهای کشور

بازار هدف دلخواه شما

نمایش و هدفمندی تبلیغ بر اساس نوع سیستم عامل، نوع دستگاه، تفکیک محل جغرافیایی و استانهای کشور با بیشتر از 200 دسته بندی و زمان بندی کاملا دلخواه.
کاهش چشم گیر هزینه ی SMS تبلیغاتی انبوه با استفاده از قابلیت لینک های هوشمند.
برای اطلاع از تعرفه تبلیغات به قسمت تعرفه‌ها مراجعه کنید.

تعرفه‌ها
One dashboard to manage everything.
One dashboard to manage all everthing.

فراوانی روش های تبلیغ

یک صفحه Full screen برای تبلیغ در نظر گرفته شده که همانند روش های تبلیغات آنلاین کنونی، محدودیت سایز و نوع فایل وجود ندارد.
امکان پشتیبانی از تمامی انواع فایل های تبلیغات متنی، بنری، ویدیوئی، HTML وامکان نمایش صفحه وب سایت شما به عنوان تبلیغ وبهبود رتبه در موتورهای جستجو میسر می باشد.
امکان داشتن تبلیغات نمایشی ( CPM)، تبلیغات کلیکی (CPC) و روش های پیشرفته CPA و CPI و …

امکانات فوق العاده و گزارش های جامع

داشبوردی بسیار قوی که آمار کاملا دقیقی از زمان، محل جغرافیایی، نوع دستگاه و سیستم عامل افرادی که تبلیغ شما را دیده و برروی آن کلیک کرده اند در اختیارتان قرار داده و می توانید بر اساس پیشنهادهای سیستم و متخصصین بازاریابی Lish در هر لحظه، تغییرات دلخواه را بر روی تنظیمات و بودجه ی اختصاص داد شده به کمپین تبلیغاتی خود اعمال نمایید.
Lish به شما این امکان را می دهد که نسبت به سیستم عامل، نوع دستگاه و محل جغرافیایی شخص کلیک کننده، مقصد متفاوتی را برای کلیک شدن تبلیغ خود تعیین نمایید. بطور مثال کاربران لپ تاپ و کامپیوتر را به وب سایت و کاربران گوشی های موبایل را به کانال تلگرام خود بفرستید.

One dashboard to manage everything.
One dashboard to manage all everthing.

اشتراک گذاری

به ازای هر بار نمایش و کلیک روی تبلیغ تان، مبلغ آن از حسابتان کسر می شود و در هر لحظه می توانید کمپین خود را متوقف و موجودی باقی مانده آن کمپین را برداشت نمایید.
تشخیص کاربر واقعی ویکتا و تفکیک از کامپیوتر، ربات و کلیک های غیر واقعی توسط الگوریتم های پیشرفته و هوش مصنوعی لیش گارد به شما این اطمینان را میدهد که هیچ هزینه‌ای بابت کلیک‌های تقلبی پرداخت نخواهید کرد.