قوانین، شرایط و ضوابط بهره برداری از خدمات پایگاه اینترنتی Lish.ir

هدف Lish :

تمامی بهره برداران و استفاده کنندگان از خدمات lish.ir موظف به مطالعه، آگاهی، پذیرش و التزام به شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه (قرارداد، توافق نامه،...) می باشند.

تعاریف:

Lish :

نام تجاری پایگاه اینترنتی ارايه دهنده خدمات کوتاه کردن، مدیریت، تحلیل انواع لینک و کسب درآمد از کوتاه کردن لینک و شبکه نمایش و پخش آگهی و تبلیغ خصوصی در فضای مجازی می باشد که خدمت رسانی آن برخط (online) می باشد. تمامی حقوق این پایگاه اینترنتی در اختیار شرکت نوآوران کسب و کار های نوپای فن آوری می باشد.

کاربر (User):

هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سامانه Lish ثبت نام کرده و شناسه کاربری (Username Email / Mobile ) ایجاد کرده باشد.

تبلیغ کننده:

هر شخص حقیقی یا حقوقی که آگهی تبلیغاتی خود را برای نمایش در اختیار شبکه نمایش Lish قرار می دهد.

انتشار دهنده:

هر شخص حقیقی یا حقوقی که از خدمات کوتاه کردن، مدیریت، تحلیل انواع لینک و کسب درآمد از کوتاه کردن لینک سامانه Lish استفاده میکند.

آژانس تبلیغاتی :

شخص حقیقی یا حقوقی است که به عنوان واسطه بین Lish و صاحب آگهی از پلتفرم Lish برای تبلیغات مشتریهای خود استفاده می کند.

دامنه اختصاصی (Domain) :

نام دامنه ای است که مالکیت آن در اختیار انتشار دهنده بوده و آن را جهت استفاده در کوتاه کردن لینک به سامانه Lish متصل می کند و تنها در صورت تایید سامانه Lish قابل استفاده بوده و اتصال برقرار می گردد.

نام اختصاصی:

نامی است که اجازه استفاده از آن با تایید سامانه Lish برای مدتی مشخص به انتشار دهنده واگذار گردیده و انتشار دهنده از آن جهت کوتاه کردن لینک استفاده می نماید.

بسته تبلیغاتی

هرگونه فایل اعم از متنی، تصویری، ویدئوئی، ابرداده و حتی آدرس پایگاه اینترنتیتبلیغات دهنده سفارش نمایش آن را به lish میدهد.

حساب کاربری

مجموعه ای از اطلاعات شخصی، مالی و فنی آگهی دهندگان و انتشار دهنده ها می باشد..

تعلیق و انسداد پایگاه اینترنتی و حساب کاربری:

غیر فعال نمودن پایگاه اینترنتی و حساب کاربری به صورت موقت یا دائم.

محتوای ممنوعه:

محتوای مستهجن از منظر عرف و اخلاق جامعه ایرانی و خلاف شئونات اسلامی و غیر اخلاقی و یا حاوی توهین به مقدسات اسلامی، محتوای حاوی اطلاعات محرمانه و یا ناقض حریم خصوصی اشخاص حقیقی و حقوقی، محتوای ناقض امنیت ملی، هرگونه محتوایی که باعث تخریب هویت ملی و تمسخر باورها ، آئین ها و زبانهای قومی واقلیت های دینی گردد، هرگونه محتوای مروج ناهنجاریهای اجتماعی ، فرهنگهای مغایر با ارزش های جامعه اسلامی- ایرانی باشد، هرگونه محتوای مبلغ و مروج فرقه های انحرافی ، عرفان های کاذب و سبک های زندگی متضاد با فرهنگ اسلامی- ایرانی باشد، هرگونه محتوای تضعیف کننده نظام جمهوری اسلامی ایران و ضد استقلال کشور، هرگونه محتوای که مروج و مبلغ نظام های استکباری ، استبدادی و سلطنتی و گروههای محارب و غیر قانونی، هرگونه محتوای مخل اقتصاد کشور و فعالیت های تجاری و مالی غیر قانونی.

لینک مقصد تبلیغ:

پایگاه اینترنتی، صفحه فرود، صفحات و کانالهای شبکه های اجتماعی، انواع اپلیکیشنها و نرم افزارهای موبایلی از قبیل (App Store و Google Play) که توسط تبلیغ دهنده تعیین گردیده و مخاطبین با کلیک بر روی تبلیغ ها به آنها هدایت خواهند شد.

شرایط و ضوابط عمومی

با توجه به تطابق تمامی فعالیت های Lish با مجموعه قوانین جمهوری اسلامی ایران از قبیل قانون تجارت الکترونیک، مصوبات و بخش نامه های شورای عالی فضای مجازی و سایر قوانین ذیربط ، تمامی کاربران و بهره برداران Lish نیز موظف به رعایت تمامی قوانین و مقررات مذکور می باشند.

Lish حق تغییر شروط این توافق نامه را بنا بر الزامات قانونی و یا سایر دلایل لازم خواهد داشت و می تواند به تشخیص خود شرایط و ضوابط این توافق نامه را در صورت لزوم تغییر داده و تغییرات را از طریق پایگاه اینترنتی خود به اطلاع کاربران برساند. در این صورت تمامی شرایط و ضوابط جدید از لحظه قرار گرفتن در پایگاه اینترنتی www.lish.ir برای تمامی کاربران لازم الاجرا می باشد.

خدمات و محتوای پایگاه اینترنتی Lish.ir بر اساس شرایط حال حاضر ارائه می شود و Lish هیچ گونه تعهدی در خصوص محتوای تبلیغات، کارکردهای خاص آنها، قابل اعتماد بودن و مناسب بودن برای نیازهای کاربر نخواهد داشت.

Lish پیوند هایی را به پایگاه های اینترنتی دیگر برای بهره برداری تبلیغ کنندگان و انتشار دهندگان فراهم نموده است، اما در خصوص محتوا، سرویسها، خدمات و محصولات نمایش داده شده بر روی پایگاههای اینترنتی مذکور Lish هیچ گونه مسئولیتی ندارد و ضروریست تمامی کاربران و بهره برداران ابتدا شرایط استفاده از محصولات و خدمات مذکور را مطالعه نمایند. شایان ذکر است که فراهم نمودن پیوندهای فوق الذکر به منزله تایید خدمات و محصولات پایگاه های اینترنتی مذکور و یا وابستگی به صاحبان و گردانندگان مذکور نمی باشد.

با توجه به اینکه Lish کلیه اقدامات لازم در راستای ارائه بهترین کیفیت خدمات ممکن را برای تمامی تبلیغ کنندگان و انتشار دهندگان انجام می دهد، و لیکن در صورت بروز هر گونه مشکل و یا قطعی در پایگاههای اینترنتی موجود در سامانه Lish، هیچ مسئولیتی در این خصوص بر عهده Lish نمی باشد.

تمامی نمایندگان قانونی تبلیغ کنندگان و انتشار دهندگان طرف توافق Lish می بایست از صلاحیت حقوقی لازم جهت انعقاد این توافق نامه برخوردار باشند.

هدایا، اعتبارات و ووچرهای ارائه شده به کاربران تنها در سامانه Lish قابل استفاده بوده و به هیچ وجه قابلیت دریافت به صورت نقدی را ندارند.

تمامی کاربران سامانه Lish موظف به حفظ و نگهداری از اطلاعات مربوط به نام کاربری و گذر واژه خود می باشند و به هیچ وجه حق واگذاری و اعطای اجازه استفاده حساب کاربری خود به اشخاص ثالث را ندارند.

تعهدات آگهی دهنده:

تبلیغ کننده طرف توافق Lish، تعهد می نماید که:

با تبلیغ کالا و خدمات در آگهی خود باعث فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت نمی گردد.

محصولات و خدمات تبلیغ شده می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

محصولات و خدمات تبلیغ شده نمی بایست برای سلامتی افراد مضر و خطرناک باشد.

تبلیغ محصولات و خدمات می بایست برای مصرف کنندگان واضح و شفاف بوده و تمامی اطلاعات لازم در خصوص محصول یا خدمت مذکور به صورت شفاف و واضح و با دقت کامل به اطلاع مخاطب برسد.

مشخصات تماس و هویت ذینفعان تبلیغ می بایست به اطلاع مخاطب برسد.

از ارسال محتوای غیر قانونی،خلاف اخلاق، نظم عمومی، شئونات اسلامی و یا هرگونه محتوای غیر مجاز از منظر مراجع ذیصلاح ،خودداری نماید.

از درج محتوای ممنوعه در تبلیغات و لینک مقصد تبلیغ خود، خودداری نماید.

تبلیغ کننده تایید و اصلاح محتوای تبلیغ خود توسط Lish را می پذیرد.

تعهدات انتشار دهنده:

انتشار دهنده تعهد می نماید که از هر گونه تبلیغ قرعه کشی و سایر موارد مشابه که باعث افزایش کاذب تعداد بازدید، کلیک، نمایش و اشتراک می گردد، خودداری نماید.

انتشار دهنده تعهد می نماید که تمامی مسئولیت های مربوط به لینک های کوتاه شده و محل انتشار آنها بر عهده وی می باشد.

سامانه Lish هیچ گونه مسئولیتی در خصوص دامنه اختصاصی انتخاب شده از سوی انتشار دهندگان نداشته و دامنه اختصاصی انتخاب شده از سوی انتشار دهندگان می بایست مطابق با تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورت استفاده انتشار دهنده از هر گونه روبات (Robot) جهت افزایش ساختگی و غیر واقعی بازدید، کلیک، نمایش و اشتراک، Lish می تواند علاوه بر تعلیق حساب کاربری انتشار دهنده، از محل مبالغ پرداختی به انتشار دهنده، نسبت به جبران خسارات وارده به تبلیغ دهنده اقدام نماید.

انتشار دهنده موظف است که از انتشار لینک های کوتاه شده سامانه Lish در کنار محتوای ممنوعه اکیدا خودداری نماید.

شرایط و ضوابط جبران خسارت:

در صورتیکه بواسطه نقض هر یک از تعهدات درج شده در این توافق نامه، توسط تبلیغ کننده، انتشار دهنده و یا کاربر، خسارتی به Lish و یا سایر اشخاص ثالث وارد گردد، طرف خاطی موظف به جبران خسارت وارده بوده و Lish در صورت لزوم از طریق مراجع قضایی نسبت به احقاق حقوق خود اقدام خواهد نمود.

شرایط و ضوابط مربوط به مالکیت فکری:

در صورت نقض حقوق مالکیت فکری توسط تبلیغ کننده، انتشار دهنده، Lish هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نداشته و مسؤولیت خسارات وارده به شخص ثالث بر عهده طرف خاطی می باشد.

فورس ماژور:

در صورتی که انجام هر يك از تعهدات ذکر شده در اين توافق نامه از طرف هر يك از طرفين در نتيجه يك واقعه فورس ماژور از قبیل؛ جنگ، سیل، زلزله و.... متوقف شده، يا با تاخير مواجه شود، طرف مربوطه از انجام تعهداتی كه فورس ماژور بر آن اثر گذاشته است تا زمان توقف اثر واقعه فورس ماژور متوقف معاف خواهد بود.

شرایط فسخ توافق نامه:

در صورت نقض هر یک از شرایط و ضوابط مندرج در این توافق نامه توسط تبلیغ کننده، انتشار دهنده و کاربر، Lish حق دارد تا نسبت به فسخ یک طرفه توافق نامه اقدام نماید.

حل اختلاف:

تمامی اختلافات طرفین توافق نامه جهت حل اختلاف ابتدا در هیاتی متشکل از نمایندگان طرفین مطرح گردیده و در صورت عدم حصول نتیجه در دادگاه صالح شهر تهران پیگیری خواهد گردید.