انتشار دهنده

درآمدزایی مدرن از طریق وب سایت و شبکه‌های اجتماعی

لینک خود را کوتاه کنید، انتشار دهید و درآمد زایی کنید.
اگر وب سایت، کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام و... دارید و به دنبال درآمدزایی ازین طریق هستید، lish کاملا مناسب شماست.

درآمد زایی آسان

به ازای هر کلیک بر روی لینک های شما و همینطور به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات مرتبط نمایش داده شده در مسیر آنها کسب درآمد کنید و نگران خروج کاربران از صفحات خود نباشید.
با ساختن لینک هوشمند می توانید با انتشار فقط یک لینک، متناسب با سیستم عامل و نوع دستگاه و محل جغرافیایی شخص کلیک کننده، مقصد متفاوتی را برای لینک خود تعیین نمایید. بطور مثال کاربران گوشی های ای فون را به اپ استور و گوشی های اندروید را به گوگل پلی یا کافه بازار بفرستید.
برای اطلاع از جزییات و نرخ پرداخت ها به قسمت تعرفه‌ها مراجعه فرمایید.

تعرفه‌ها
One dashboard to manage everything.
One dashboard to manage all everthing.

امکانات فوق العاده و گزارش های جامع

داشبوردی بسیار قوی که آماری کاملا دقیق در مورد زمان، محل جغرافیایی، نوع دستگاه و سیستم عامل و کلیک های انجام شده روی لینک ها به شما می دهد که در صورت عدم تمایل به کسب درآمد می توانید ازاین آمار برای تحلیل ترافیک خروجی صفحه خود استفاده نمایید.
با نمایش اسم و آدرس سایت شما هنگام نمایش تبلیغ به کاربر، دیگر نگران خارج شدن کاربران از سایت یا کانال تلگرام خود و انتشار لینک تان توسط دیگر افراد نباشید، چرا که مالکیت آن لینک، به کاربران نمایش داده می شود.

کاربران راضی تر

با داشتن لینک های کوتاه تر، صفحاتی ساده تر و بدون تبلیغات آزاردهنده برای کاربران، مطالبی با کیفیت بهتر و در نتیجه مطالبی با کیفیت بهتر و کاربرانی راضی تر داشته باشید.
همینطور می توانید نام اختصاصی خود را ثبت نمایید و لینک های خود را با نام اختصاصی انتشار دهید.
lish.ir/innotech/xyz

One dashboard to manage everything.
One dashboard to manage all everthing.

ابزار های فوق العاده

لینک های خود را با در اختیار داشتن اپ موبایل برای گوشی های آیفون و تمامی گوشی های اندرویدی، ربات تلگرام و ده ها ابزار مناسب دیگر کوتاه کنید. شما می توانید لینک های خود را برای صاحبان وب سایت ها و کانال های تلگرام به سهولت و در کمترین زمان، کوتاه نمایید و آمار درآمد حاصل از آن را مشاهده کنید.